Válaszra vár

Dózsa György út graffiti

Anonim Járókelő

A Dózsa György út metróállomás aluljóhoz vezető "A" kijárat takarítását szeretném kérni, össze van firkálva.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére