Válaszra vár

Játszótérhez vezető járda botlásveszélyes

A Katona József utca elején lévő játszótér előtti járda lapjait felnyomta a fa gyökere, ezáltal botlásveszélyes állapot áll fent. Kérjük, a járda javítását. Köszönjük szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Katona József u. 1d

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó szakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Önkormányzata
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére