Megoldásra vár

Hulladékgyűjtő edény pótlása

FRISSÍTÉS: 2024.06.15.

A Bejelentő visszajelzése:
„A betontömböt elvitték, új hulladékgyűjtő edény egyelőre még nincs.”

-----

Csepelen a Katona József utca - Táncsics Mihály utca kereszteződésénél, a volt virágbolt mellett a hulladékgyűjtő edényt még a Táncsics Mihály utca felújítása során kiszedték. Sokáig az edény kallódott a környező utcasarkokon, majd eltűnt. Jelenleg csak a talpa van itt. Kérem, a korábbi betontömb talp eltávolítását és új hulladékgyűjtő edény telepítését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Táncsics Mihály u. 83

Hozzászólások

  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen a Katona József utca - Táncsics Mihály utca kereszteződésénél, a volt virágbolt mellett a hulladékgyűjtő edényt még a Táncsics Mihály utca felújítása során kiszedték. Sokáig az edény kallódott a környező utcasarkokon, majd eltűnt. Jelenleg csak a talpa van itt. Kérem, a korábbi betontömb talp elt...

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    A betontömböt elvitték, új hulladékgyűjtő edény egyelőre még nincs.
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper, köszönöm, várjuk!
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bardócz Csaba Iktatószám: 1/1157/2/2024/V3
    részére
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Jelenlegi állapot:
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bardócz Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére