Válaszra vár

Szemetes utca

A Gázláng utca (a sürgősségi betegellátó épülettel szemben szemetes, faleveles. Mind a parkoló, mind az útszakasz. Az egészségügyi intézmény mellett a szűk járdán elburjánzott a bálványfa.
Kérem tegyék rendbe a környéket!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gázláng u. 3

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére