Megoldásra vár

Elhagyott roncsautó

Üzemképtelennek látszó elhagyott roncs közterületen

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Dombtető u. 18

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Lent olvasható bejelentésükkel kapcsolatban tájékoztatom, hogy az abban szereplő járművet munkatársaim nyilvántartásba vették. a jármű a nyilvántartásba vételtől számított 10 nap eltelt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet"-ra.

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Richter Gedeon utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott a jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Ónodi köz (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére