Megoldott

Parkolóban ragadós szennyeződés

Kedves Jarokelo.hu!

Budapest 11. kerület, Etele út 56A lépcsőház előtt a parkolóban olaj, vagy valamilyen más szennyeződés található. Az emberek és autók hordják széjjel.
Előre is köszönöm, ha továbbítják a megfelelő helyre.
Köszönettel, a ház egy lakója.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 56a

Hozzászólások

  • Szüle Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a segítséget!
    Üdv. Szüle Károly
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Parkolóban olaj(?)/ragadós szennyeződés"-ról "Parkolóban ragadós szennyeződés"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A takarítás elvégzésre került
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Kiegészítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a bejelentését. Az olaj feltakarítására megkeresésre került a szerződéses vállalkozó, a munka elvégzésig szíves türelmét kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Károly!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük
    ...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szüle Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Elhagyott kaki

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Siroki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egry - Irinyi sarkon szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Irinyi József utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére