Válaszra vár

Lekopott bicikliút felfestés

Anonim Járókelő

A Stefánia úton több helyen is szinte teljesen lekopott a bicikliút felfestése.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia út 40

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére