Válaszra vár

obszcén graffiti

Bacsó 17-23: rongálás történt; kérem az obszcén graffiti eltávolítását, fellépést a szabálysértés ellen. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bacsó Béla u. 17

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Falfirkás önkormányzati épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Tolnai Lajos utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    falfirkás önkormányzati épület, Bacsó 4.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Bacsó Béla utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére