Válaszra vár

Hajléktalanok jelenléte miatt szemetelés

Hajléktalanok jelenléte miatt szemetelés, szétdobált ruházat és bűzhatás található a Pihenőpark sarkában.

Kérem a gócpont megszüntetését és a folyamatos visszatérő ellenőrzését a területnek.

Illetékes hatóságok: Bp, 18. kerületi Polgármesteri Hivatal és Közterület-felügyelete, valamint BRFK 18. kerületi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztály.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Tinódi u. 59

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    autóroncs, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lajos utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyatott közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére