Megoldott

Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

Anonim Járókelő

A XVIII. Ker. Tigriskő utca (Belsőmajor lakópark) mögötti erdő szélén kidobták egy szekrényt és benne egy hűtőt. Már többször rakták le ezen a részen nagyobb szemetet.

Azt szeretném, hogy kiderítsék, hogy ki tette és megbüntessék és el is vigye onnan a szemetét. Mi mindig ott sétáltatjuk a kutyánkat és nagyon fáj látni az erdő elcsúfítását.

Elöre is köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Jáspis u. 2b

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.

    Bejelentés dátuma: 202
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyatott közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére