Megoldott

Közterületi kutyaürülék szemeteskuka

A 1089 Budapest Reguly Antal utca 3-as szám előtt találhatóK közterületi kutyaürülék szemeteskuka környéke folyamatosan szemetes. Mivel nem csak kutyaürülék kerül bele hanem mindenféle egyéb szemét is többek között étel maradék is, amit a madarak, varjak gyakran szednek ki. Láttam már a földön is a szemetes kosarat illetve kidöntve. Megoldás lehetne egy fedőt vagy egy másik oldalt nyitott szemetest felszerelni. De mivel 20 méterre az utca sarkán is van egy normál köztéri szemeteskuka így akár meg is lehetne szüntetni ezt a kukát.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Reguly Antal u. 3

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A szemetest eltávolították munkatársaink.

    Tisztelettel:

    JGK Zrt.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Stefán Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Gázláng utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék és vizelet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére