Válaszra vár

Emberi ürülék és vizelet

Fertőzés veszély és esztétikai “probléma” a min. 7 napja ott díszelgő emberi ürülékek. A Bacso Béla utca és Népszínház utca sarka, a meki mogott konkrétan megszokott ürito hely lett: a házak fala, az új most ültetett fák és az itt élők karara. 8. Kerületi Önkormányzat tud rola, jeleztem nekik írásban és telefonon is: semmilyen változás nem történt az elmúlt 8 hétben.

Konkrét lelőhely (szag alapján is) az említett utca sarok és a Bacso eleje, Bacso Béla u 9 szám előtti sarok, Bacso Béla u 18-20. Főbejárata mellett vizelő hely, 2 méterre urito hely, fotókat csatolom.

Mentsük meg az utcát és Budapestet is!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 11

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Gázláng utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére