Megoldásra vár

Balesetveszélyes járdaszakasz

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.09.

II. kerületi Városfejlesztő Zrt válasza:
„A jelzett terület kezelője a Budapest Közút.”

-----

A régi betonlapok megsüllyedtek, lépcsős részen egyenletenek, emiatt balesetveszélyes. A napokban el is esett itt egy hölgy. A közelben festékbolt, templom, élelmiszerbolt. Elég nagy forgalmú járdaszakasz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidegkúti út 62

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "A régi betonlapok megsüllyedtek, lépcsős részen egyenletenek, emiatt balesetveszélyes. A napokban el is esett itt egy hölgy. A közelben festékbolt, templom, élelmiszerbolt. Elég nagy forgalmú járdaszakasz."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.09. II. kerületi Városfejlesztő Zrt válasza: „A jelzett terület kezelője a Budapes...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett terület kezelője a Budapest Közút.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Margit krt. visszarendezes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gödör a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hidegkúti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére