Válaszra vár

Egy nagyobb zsák szemét

Egy nagyobb zsák szemét a Bajcsy Zsilinszky kórház parkolójában! Megkèrnèm az illetékest hogy gondoskodjon az elszállításáról! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bajcsy-Zsilinszky Kórház

Hozzászólások

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kihelyezett hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Füzér utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy nagyobb kupac szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tordai Richárd
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gránátos utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére