Válaszra vár

Járda elparkolva megállni tilos ellenére

Anonim Járókelő

Kérem a megállni tilos kiegészítő táblája szerinti eljárádt.
Rendszeresen.
Folyamatosan

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1111-Kosztolányi Dezső tér

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is és mindnnap elparkolva ez a járdaszakasz. Ha nincsen rá kapacitásuk, jelentsem föl rendőrségen az elkövetőket?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Parkolás, zöld területen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére