Válaszra vár

Szemetes árok

Anonim Járókelő

17-ker Zrínyi utcában a csapadék elvezető árkok takarítása esedékessé vált!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Zrínyi u. 112

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút az illetékes.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Üvegszilánkok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes szegények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Gyulai Pál utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jókora faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére