Megoldásra vár

Lakatok a szobron

Ismét lakatok vannak a szobron, kérem, vágják le őket ismét, ahogy mindig szokták! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szabadság híd

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00144972 számú bejelentésben szereplő Szabadság híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A híd korlátjára illegálisan kihelyezett lakatok elt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Valójában a teljes Szabadság hidat kellene lakatmentesíteni.
  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szűcs-Zágoni Bella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Olajfolt a járdán és az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pannonhalmi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Aszfalt darabok a zöldfelületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhanyagolt szemétgyűjtők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Váci utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére