Válaszra vár

Problémás járda

Anonim Járókelő

A Gőzmozdony utca 1-3 között elől a jàrdákon mértékben csunya hézagok vannak, illetve csatornafedlap körül kátyús szakasz van a járdán a Gőzmozdony utca 10 felé. Kérem javítását

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gőzmozdony u. 1-3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most tócsába áll a járda! Rá férne járdafelújitás. Kérem hozzá csatolni
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére