Válaszra vár

Megsüllyedt aknafedlap

Anonim Járókelő

Megsüllyedt aknafedlap van a X. kerületi Árkád melletti területen. Lyuk is látható mellette.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyakorló köz 6

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsemmisült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére