Megoldott

Márton Áron tér Matáv fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.02.

Magyar Telekom válasza:
„A fedlapot felnyitottuk. Nem Magyar Telekom tulajdon, Forgalomirányításé.
Nem tudjuk, hogyan került Telekom logó is a fedlapra.”

-----

Márton Áron téren az 53-as busz megállójánál a Rácz Aladár út 2. mögött egy Matáv feliratú fedlap kopott, botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Márton Áron tér

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A XII. kerület, Márton Áron tér - Rácz A. u- Törökbálinti út 1. előtti járdán a sérült, kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves tü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Márton Áron téren az 53-as busz megállójánál a Rácz Aladár út 2. mögött egy Matáv feliratú fedlap kopott, botlásveszélyes."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.02. Magyar Telekom válasza: „A fedlapot felnyitottuk. Nem Magyar Telekom tulajdon, Forgalomirányításé. Nem tudjuk, hogyan került Telekom logó is a fedlapra.” ...

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fedlapot felnyitottuk. Nem Magyar Telekom tulajdon, Forgalomirányításé.
    Nem tudjuk, hogyan került Telekom logó is a fedlapra.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt vízmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivárgás a plafon felől

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: Budapest Közút
    Budapest Flórián tér aluljáró 10 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére