Megoldott

Letört ágdarabok

Anonim Járókelő

Letört ágdarabok a sétányon

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ősz u. 135

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    2024. május 3-án megtörtént a bejelentésben jelzett zöldhulladék elszállítása.
    Köszönjük jelzését!

    Üdvözlettel,

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Köztisztaság"-ra.

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemétkupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Bécsi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Mády Lajos utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére