Megoldásra vár

Járda állapota gyalázatos

Anonim Járókelő

Gondolom a kőbányai képviselőknek a szolgálati autóból nem tűnt fel az elmúlt években milyen állapotba kerültek a kerület járdái! A Gyakorló utcában a Hatház utcnál pl. igazán bokatörő.

Jó lenne ha kezdenének ezzel valamit a képviselő hölgyek, urak, ha már etetjük Őket!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Hatház u. 9

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett számú bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy az úthibák javítása érdekében a szükséges intézkedéseket megtettük, a megvalósulásig szíves tür
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltöredezett, púpos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Tönkremenet járdajavítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére