Megoldott

Elhagyott jármű parkolása

Az Erzsébet királyné útja 24/B társasház előtt legalább 2024 február óta parkol egy elhagyott Reanult autó. Rendszáma: H**-**7.

Foglalja a parkolóhelyet a Jókai Mór Általános iskolába érkező parkolni vágyó szülők elől. Reggel 8 és délután 4 körül, plusz a délutáni foglalkozások, edzésekre érkezőknek nincsen hely megállni. A társasházban élők elől is.

Minden nap megbüntetik a fizetetlen parkolásért.
Köszönjük, ha megkeresik a tulajdonosát, és végre felszabadulna ez a hely.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 24b

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Elhagyott jármű parkolása - Jókai Mór Általános iskola mellett"-ról "Elhagyott jármű parkolása"-ra.

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00144528 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    A Zuglói Önkormányzati Rendészet által történt helyszíni ellenőrzés során megállapításra került, hogy az ellenőrzés időpontjáb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nincs rajta biztositása akkor 1-2 hónapon belül hivatalból kivonják a forgalomból...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Rengeteg helyet fel lehetne szabadítani, plusz rengeteg autó eltűnhetne, ha ezek az évi 100 km-re tartott autók, amiket teljesen feleslegesen tartanak, ezekre pont jó lenne az autómegosztó
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég sokat, de ez sajnos összetettebb ennél. Bár ilyen simán menne... de jó lenne...
  • Feher Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Így gondolom marad az autó , amíg a forgalmija le nem jár..Gondolom, nem vagyok egyedül ezzel, de ha Budapesten minden elhagyott autót el lehetne vitetni, javulna a parkolási lehetőség a városban. Kös...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Biztosítás nincs a kocsin, van egy olyan érzésem, hogy nem érdekli. És egy olyan is, hogy nem lehet rajta behajtani.
  • Feher Andrea hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem, köszönöm. Akkor marad. A tulajdonosnak nem baj, hogy minden nap megbüntetik?
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nehéz eset, több mint egy év műszakija van még
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Feher Andrea bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Nezsider utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Két sorsára hagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Jogellenes közterület használat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére