Hozzászólások

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kamerát pótolni? Minek? A közterületi kamerák fele nem működik. Van olyan kerületi kamera ami 2018 óta halott.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    A kamerát persze eszükben sincs pótolni?
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Szinte biztos, hogy fémgyűjtők áldozata lett az oszlop, mert évek óta ott feküldt és a civileken kívül senkit sem érdekelt. Végülis megoldódott, ez a lényeg!
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy vége a helyszínelésnek, vagy a heverésző oszlopot mára virradólag ismeretlen tettesek ellopták.
    Az ügy lezárható "megoldott" státusszal.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megkaphatom az oszlopot?!
    Nagyon hasznosan tudnám hasznosítani otthon! Tényleg... vigyáznék rá.
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagyis kik az illetékesek akkor?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "sok éve tart a helyszínelés a hajdani térfigyelő kameránál"-ról "Sok éve helyszínelés a hajdani térfigyelő kameránál"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Jelzését továbbítottam a Közterületi Osztály felé, akik az írtakat kivizsgálják, illetve a szükséges és lehetséges intézkedéseket megteszik. Köszönjük bejelentését.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem lehet elvinni! Ez Békásmegyer egyik emlekműve! Hamarosan emléktáblát is allítanak is ide és évente megkoszorúzzák.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Óriási beton elem a fűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fölösleges vasszerekezet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Váci Mihály tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Cseppet lejárt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére