Megoldásra vár

Elhajlott fém oszlop

Google utcakép szerint térfigyelő kamera volt rajta

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József u. 32

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz érkezett beadványukra válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda- Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: L...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendőrségi eljárás végére vár.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ármány utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elektromos autó töltőpontok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Laktanya utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Letört faág fennakadva a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hunor utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére