Megoldott

Közműcsatorna fedél probléma

FRISSÍTÉS: 2024. 04. 29.

TraffiCOM Kft. hozzászólása:
"A jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá."

--------------

Ahogy a képen is látszik, nem konkrétan a fedél sérült, hanem a fedél mellett kezdett romlani a helyzet. Nem tudom így kihez tartozhat, de a lényeg, hogy balesetveszélyes lehet.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 118

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Koller Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a fedelet, és egyben a lyukat is betömték :)
  • N M hozzászólt a bejelentéshez.

    Romlik az állapota. Most már még egy kockát "elnyelt".
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Az Andrássy-n találtam egy közműcsatorna fedél problémát"-ról "Közműcsatorna fedél probléma"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. kerület, Andrássy út 118. előtti járdán a fedlap melletti lyuk helyreállítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Ahogy a képen is látszik, nem konkrétan a fedél sérült, hanem a fedél mellett kezdett romlani a helyzet. Nem tudom így kihez tartozhat, de a lényeg, hogy balesetveszélyes lehet."-ról "FRISSÍTÉS: 2024. 04. 29. TraffiCOM Kft. hozzászólása: "A jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemel...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!Tájékoztatjuk, hogy az Önök bejelentését ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Koller Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Kodály körönd (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Böszörményi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen közműakna rögzítettlen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére