Válaszra vár

Hiányzó szakasz

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Kérem a hiányzó járdaszakasz pótlását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 64

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Önkormányzata

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére