Megoldásra vár

Összefirlát tábla

A Lázár utca 62. előtti vörös keresztet ábrázoló tábla össze lett firkálva. Nem vagyok biztos benne, hogy mit jelezhet, talán hiányzik a kiegészítő táblája, mert így önmagában nem túl informatív.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Lázár u. 62

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összefirkált híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rákóczi híd (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Agyonrongált oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére