Megoldásra vár

Lyukas fedlap

A Váci út 117-nél a Messer kocsibehajtónál van egy lyukas fedlap. Kérem az illetékeseket, hogy cseréljék.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 117

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A IV. kerület, Váci út 117. előtti járda melletti zöldben a sérült, beszakadt fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdv...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Megsemmisült fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére