Megerősítésre vár

Kerekparut felfestes hianyzik

FRISSÍTÉS: 2024.06.16.

BUDAPEST KÖZÚT Zrt.”válasza:
„Tisztelt Bejelentő!

A VI. ker. Bajza utcában a kerékpáros infrastruktúra kopott festéseit Társaságunk felvette a 2024. évi burkolati jel felújítási programjába. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

Üdvözlettel:

BUDAPEST KÖZÚT Zrt.”

-----

Alig latszik a kerekparutos felfestes a bajza utcan, az andrassy es benczur kozotti szakaszon.

Mar lattam hogy biciklivel szembe mennek a forgalommal mert nem latjak hogy mindket oldalon van kerekparut.

Esetleg pirossal lehetne festeni hogy mindenki szamara egyertelmubb legyen hogy ott biciklivel lehet haladni.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajza u. 30

Hozzászólások

  • Philipsen Luuk visszajelzésére vár.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés leírását "Alig latszik a kerekparutos felfestes a bajza utcan, az andrassy es benczur kozotti szakaszon. Mar lattam hogy biciklivel szembe mennek a forgalommal mert nem latjak hogy mindket oldalon van kerekparut. Esetleg pirossal lehetne festeni hogy mindenki szamara egyertelmubb legyen hogy ott biciklivel lehet haladni."-ról "FRISSÍTÉS: 2024....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VI. ker. Bajza utcában a kerékpáros infrastruktúra kopott festéseit Társaságunk felvette a 2024. évi burkolati jel felújítási programjába. A megvalósulásig szíves türelmét kérjü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Philipsen Luuk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljesen lekopott a kerékpársáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűntek a biciklitámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gogol utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült biciklitámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bessenyei utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére