Válaszra vár

Járdán parkolás

Anonim Járókelő

Az Ady Endre út Báthory utca sarkán lévő tábla szerint hol lehet parkolni az adott útszakaszon? A padka úgy van kialakítva, hogy fel lehessen hajtani a járdára, a kiegészítő tábla kopott a járda vonala nem látszik az autó alatt. Az nyilván nem életszerű hogy azon a szakaszon félig vagy teljesen az úton parkoljanak az autók

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Ady Endre út 49

Hozzászólások

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére