Megoldásra vár

Aluljáró lejáró állapota

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő aluljáró lejáratának állapota rossz. A falon lévő burkolat koszos, lóg. A felső falazat omlik, hiányos. Az üveg és a tájékoztató tábla rongált.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a jelzett hibákat, az ígért, kulturált belvárosi kép jegyében!

Pontos helyszín:
47.51045909073232, 19.0563253511965

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 55

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00144111 számú bejelentésben szereplő Nyugati téri aluljáró üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    Az illetékességünkbe tartozó üzemeltetési, f
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt Riadó utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közúti közlekedés akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére