Megoldásra vár

Életveszélyes választási plakátok

Anonim Járókelő

Ha lehetne, akkor az összes felesleges választási plakátot kérném eltávolítani :)
Ha nem, akkor csak ezt az egy életveszélyest, ami a Szondi-Rippl sarkán kitakarja a zebránál a gyalogosokat. Természetesen a gyalogosok is sokkal nehezebben látják a forgalmat.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Rippl Rónai utca 31

Hozzászólások

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Egészen felháborító, hogy több mint 1 hónap sem volt elég, hogy eltávolítsák a balesetveszélyes plakátokat. Közben meg minden szolgáltató “szentgrálként” tekint rájuk és nem mer senki hozzányúlni. Ért...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Útellenőreink a város teljes területén ellenőrzik a választási plakátokat, és a balestveszélyt okozóan elhelyezetteket Társaságunk eltávolítja. Rosszul elhelyezett, vagy zavaró, d
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Kérjük, hogy a bejelentést a közlekedési oszlop kezelője, a Budapest Közút Zrt. felé legyenek kedvesek továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Budapest Főváros VI. kerület Terézvárosi Polgárme...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Rendészeti Osztály"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Rendészeti Osztály

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezárt Riadó utcai híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Riadó utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Törökvész út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közúti közlekedés akadályozása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Keresztúri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére