Megoldásra vár

4 elhagyott autó

Elhagyott, érvényes műszaki vizsgával nem rendelkező autó.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Jászberényi út 31

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentésükkel kapcsolatban tájékoztatom, hogy munkatársaim a helyszínen található üzemképtelen járműveket nyilvántartásba vették.

    Jelenleg az elszállításra váró járművek nagy számára
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bontódó Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Gép utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Műszaki nélkül , forgalomból kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Kismartoni út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bontódó Audi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbányai Közterület-felügyelet
    Árpa utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére