Megoldott

Szemét az utcán

Anonim Járókelő

Kedves Illetékes!

Hetek óta egy rekesz üveg hever az utcán.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Mády Lajos u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a jelzést, munkatársaink a rekeszt a mai napon elszállították.
    Tisztelettel:

    Turóczi András
    főosztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D849B0]

    Budapest Főváros IV.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    gumi szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Klauzál utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Letört ágdarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ősz utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Autóalkatrész egy sérült autóról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére