Megoldott

Lomtalanítás utáni takarítás hiánya

A 2024 április 20-i lomtalanítás után nem takarítottak föl, mint a korábbi alkalmakkor. Az utcák tele vannak szeméttel, amit a szél széthord. A szemét között törött üveg, szögek, csavarok, törött műanyagok és egyéb emberre és állatra, valamint a járművek kerekeire veszélyes dolgok vannak.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gyulai Pál utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    JGK Zrt. válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a megkeresést.

    A utca tisztítása korábban, a lomtalanítást követő utótakarítási munkálatok
    során, elkészült.

    Elnézést a megkésett válaszért.

    Ti...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma végül -egy nappal a lomtalanítás után- végül összetakarítottak az FKF szakemberei. Nem tudom, hogy a bejelentésnek volt-e köze hozzá. A takarítás hatékonysága kb 80-90 %-ra tehető, némi szemét és f...
  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Gázláng utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék és vizelet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére