Válaszra vár

Lyuk a járdán

Anonim Járókelő

Lyuk a járdán

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Népszínház u. 13

Hozzászólások

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lefedetlen szuterén lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Karácsony Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitört poller csonkja

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Horánszky utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére