Megoldott

Kidőlt kuka

Kidőlt szemetes Mádi utca 167. hátsó bejáratával szemben, a parkban. A helyreállítást köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 159

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útszéli szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács István
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gitár utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Örs vezér tere, hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére