Megoldásra vár

Karcag utca, lomot a park bejáratánál

Anonim Járókelő

Valaki otthagyott egy matracot meg egy létrát a Karcag utca 54. szám alatti épület szélénél, ott, ahol az ösvény a közparkba vezet. Több mint 24 órája itt van, így nem hagyta el valaki, aki elköltözik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vegyész u. 15I

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő ! A bejelentett illegális hulladék elhozatala folyamatban van.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére