Megerősítésre vár

Példamutatás

Nem tudom, hogy ha az Önkormányzati autó is keresztben a járdán parkol, akkor mit várunk a civilektol....

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 22-1074

Hozzászólások

  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    [cid:image001.png@01DA949D.9AADD1F0]

    Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    1076 Budapest, Százház u. 10.-18.
    Tel.:06-1-461-9040 e-mail: diszpecser@evkf.hu

    Bardócz Csaba
    irodavezető részére

    Járókelő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Dohány utca a VII. kerületi Önkormányzathoz tartozik, kérjük szíves áttételét az ügynek.

    Köszönettel:

    Szőke Szilvia
    asszisztens

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: Le
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Jarokelo.hu!

    A Dohány utca a 7. kerületben található, ott illetékességgel nem rendelkezünk.
    Szíveskedjenek a bejelentést részükre továbbítani.

    Üdvözlettel:

    Antalicz Zsolt
    Ügyfélszolgálati Ir
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dob utca-Kertész utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Folyamatos tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére