Válaszra vár

Miért a járdára raknak parkolóórákat?

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.08.

Budapest Közút válasza:
„A parkolódíj
kezelő automaták elhelyezésében és annak fenntartásában nincs hatáskörünk."

-----

Mindenhol a járda méretének a növelése a cél, erre pedig folyamatos akadályokat telepítenek a járdára, ami nem csak az egészséges embereknek akadály, hanem a gyengénlátóknak is. Miért nincs egy egységes koncepció erre, hogy ne később kelljen ezeket az akadályokat áthelyezni?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 65a

Hozzászólások

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "Mindenhol a járda méretének a növelése a cél, erre pedig folyamatos akadályokat telepítenek a járdára, ami nem csak az egészséges embereknek akadály, hanem a gyengénlátóknak is. Miért nincs egy egységes koncepció erre, hogy ne később kelljen ezeket az akadályokat áthelyezni?"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.08. Budapest Közút ...

  • P Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Dayka Gábor utca járda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gazosodik a járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Savoya Park (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére