Megoldatlan

Szelektív hulladékgyűjtők rossz helyen

FRISSÍTÉS 2024.04.23

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a gyűjtőszigetek helyszínéről, illetve áthelyezésükről, visszavonásukról a kerületi önkormányzatok döntenek, ezért javasoljuk, forduljanak hozzájuk."

-------------

Tisztelt BKM!

A XIV. kerületi Bartl János utca végén, a patak felé, a szelektív hulladékgyűjtők jelentős területet elfoglalnak a járdából, ezért babakocsival, kerékpárral nehézkes a közlekedés.
Kérem vizsgálják meg a gyűjtősziget áthelyezésének lehetőségét!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bartl János u. 9

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "a sziget nem áthelyezhető"
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00143714 sz. bejelentésre az alábbi választ adjuk:

    Az FKF Zrt. mint szolgáltatóval egyeztetésre került a Bart János utcai hullák gyűjtő sziget áthelyezése, a sziget nem áthelyez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BKM! A XIV. kerületi Bartl János utca végén, a patak felé, a szelektív hulladékgyűjtők jelentős területet elfoglalnak a járdából, ezért babakocsival, kerékpárral nehézkes a közlekedés. Kérem vizsgálják meg a gyűjtősziget áthelyezésének lehetőségét! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.23 FKF válasz...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.

    Tájékoztatjuk, hogy a gyűjtőszigetek helyszínéről, illetve áthelyezésükről, visszavonásukról a kerületi önkormányzatok döntenek, ezért javasoljuk, fordu...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére