Megoldásra vár

Akadály az akadálymentesített járdán

A kelenföldi pályaudvarnál akadály/kátyú van az akadálymentesített járdán.

Előre is köszönöm ha továbbítják a problémát, illetve az illetékesek munkáját is!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budapest

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szelényi Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez évek óta ilyen, soha nem lesz kijavítva...... ne legyen igazam....
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • D. András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mindenhol áll a gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdák hiánya a Flórián téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére