Megoldásra vár

Töredezett fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.29.

TraffiCOM válasza:
„Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá.”

-----

FRISSÍTÉS: 2024.04.26.

MVM NET válasza:
„Az Önök által megjelölt fedlap nem az MVM NET Zrt. tulajdona.”

-----

FRISSÍTÉS 2024.04.22.

Vodafone válasza:
"nem Társaságunk tulajdona a szóban alépítmény."

-------------------

FRISSÍTÉS: 2024.04.18

A Magyar Telekom válasza:
,,Nem Magyar Telekom tulajdon."

-----

Töredezett fedlap a Baross utcán, az ELTE Nyelvi Centrum mellett.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross u 62

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A VIII. kerület, Baross u. 62. előtti járdán a sérült, kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDA...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/161815/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100070031963

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "TraffiCOM"-ról "E.ON"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.04.26. MVM NET válasza: „Az Önök által megjelölt fedlap nem az MVM NET Zrt. tulajdona.” ----- FRISSÍTÉS 2024.04.22. Vodafone válasza: "nem Társaságunk tulajdona a szóban alépítmény." ------------------- FRISSÍTÉS: 2024.04.18 A Magyar Telekom válasza: ,,Nem Magyar Telekom tulajdon." ----- Töred...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk arról, hogy az Ön által bejelentett alépítmény üzemzavart megvizsgáltuk, a jelzett műtárgy nem a TraffiCOM Kft. tulajdona, ill. nem tartozik cégünk üzemeltetése alá.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!Tájékoztatjuk, hogy az Önök bejelentését ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: TraffiCOM

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024.04.22. Vodafone válasza: "nem Társaságunk tulajdona a szóban alépítmény." ------------------- FRISSÍTÉS: 2024.04.18 A Magyar Telekom válasza: ,,Nem Magyar Telekom tulajdon." ----- Töredezett fedlap a Baross utcán, az ELTE Nyelvi Centrum mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.26. MVM NET válasza: „Az Önök által ...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MVM NET"-ról "TraffiCOM"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: E-NET-00058-2/2024

    Tisztelt Címzett!

    Az Önök által megjelölt fedlap nem az MVM NET Zrt. tulajdona.

    Üdvözlettel:

    Koháriné Berki Mariann
    műszaki működés támogató
    berki.mariann@mvmnet.hu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Urbán Alexandra elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM NET

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Vodafone"-ról "MVM NET"-ra.

  • Urbán Alexandra megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.04.18 A Magyar Telekom válasza: ,,Nem Magyar Telekom tulajdon." ----- Töredezett fedlap a Baross utcán, az ELTE Nyelvi Centrum mellett."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.22. Vodafone válasza: "nem Társaságunk tulajdona a szóban alépítmény." ------------------- FRISSÍTÉS: 2024.04.18 A Magyar Telekom válasza...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Vodafone"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszem hogy E.On ritkan van ilyen fedlapjuk.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "E.ON"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Töredezett fedlap a Baross utcán, az ELTE Nyelvi Centrum mellett."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.18 A Magyar Telekom válasza: ,,Nem Magyar Telekom tulajdon." ----- Töredezett fedlap a Baross utcán, az ELTE Nyelvi Centrum mellett."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdon.
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen közműakna rögzítettlen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margó Tivadar utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Budaörsi út csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére