Válaszra vár

Üres szemetestartó

Tisztelt VIII. Kerület!
Az Üllői út - Nagy Templom utca sarkánál található egy 5 éve üresen álló szemetestartó.
Kérem a szemetes pótlását, vagy a tartó bontását, ezzel is rendezve a közterületet!
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 64

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Gázláng utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék és vizelet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ
    Népszínház utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére