Megoldott

Lejárt műszakis autó.

Műszakija 2023.10.14.-én lejárt.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Diószegi Sámuel utca 20

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsit az üzembentartó eltávolította a helyszínről.
    Tisztelettel:
    Józsefvárosi Közterület-felügyelet

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143480/lejart-muszakis-auto

    _...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • András Bognár bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    1089 Budapest, Golgota út 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tar Julcsi
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére