Megerősítésre vár

Elhullott állatok a III. kerben

Három elhullott állat tetemét szeretném bejelenteni. Mindegyiket április 14-én 16-18 óra közt láttam a III. kerületben.

Egy sértetlennek tűnő patkánytetem feküdt a mocsárosdülői távhő cső mellett, nagyjából a Zsófia u. 64 előtt. Ez szerepel a fotón.

Egy másik, nagyobbtestű patkány tetemét a Hunor u. 15 előtt láttam. Ezt nem fotóztam le és amúgy sem mutatna túl jól, mert már áthajtottak rajta.

Végül egy elhullott galamb teteme feküdt az MVM Kunigunda úti épületével szemközti oldalon, az út szélén, amiről szintén nincs fotóm.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zsófia u. 64

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia !
    Valóban azt kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is se...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Julcsi!

    Rendben!

    (Egyébként azért jelentettem őket egyben, mert a három esetből csak egyhez volt fotóm, és volt már olyan korábban, hogy fotó hiányában nem fogadtatok el egy bejelentést.)
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Legközelebb kérlek egy bejelentésben csak egy helyszínre vonatkozó problémát jelents be nekünk. Ahogyan az ÓBKF válaszában is olvasható, több szervezetet érint jelenlegi bejelentésed, ezért kérü...
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő.hu!

    Az elhullott patkány bejelentéseket ezen a linken lehet bejelenteni:

    https://archiv.budapest.hu/Lapok/Szolgaltatas/patkanybejelentes.aspx

    A galamb tetemet a Segítő An...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma a Segítő Angyalok Állatmentés Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem e szerv részére a továb...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hajógyári sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére