Megoldásra vár

Hanyagul kihelyezett parkolásgátló korlát

Anonim Járókelő

Sokadik alkalommal szedik ki és parkolnak zöldterületre, rongálva az útpadkát és a zöld részt a Budapest Közút miatt, mert nem megfelelően rögzíti a korlátot, holott már a sokadik alkalommal van jelezve felé, hogy rendszeresen kiszedik. Ideje lenne végre lebetonozni, hogy ne tudják megrongálni.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Orczy út 48

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A hajlított csőkorlát helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:
    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    F
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkok és zöldterületek"-ról "Parkolás"-ra.

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére