Megoldott

Illegális lomtalanítás

Rengeteg szemét az erdőben

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fülőke u. 205

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A lomok elszállítása megtörtént.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A lomok összeszedése folyamatban van.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszerelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dunaparti tárgyak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hunyadi János út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére