Válaszra vár

Karbantartás hiánya

Hiányoznak a burkolóelemek a Bosnyák téren a templom körül található virágágyásoknál több helyen. Pótolni kellene, hogy hosszabb ideig egyben maradjon a többi. Csak egy helyet fotóztam a sok közül.

Probléma helyszíne
Budapest Bosnyák tér

Hozzászólások

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Bárány Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ágyás tetején is fel vannak lazulva az elemek.
  • Bárány Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bujdosó Attila
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Margit Körút (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló vas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére